Продавці дров одурили конотопчанку на 3 тис. грн.

обережно шахраї

Цього разу предметом шахрайської схеми стали дрова для опалення. У всьому ж іншому – все традиційно: спокуслива пропозиція, стовідсоткова передоплата і вимкнений телефон продавця після переказу йому коштів.

До Конотопського відділу поліції звернулась 34-річна мешканка села на Конотопщині. Вона пояснила, що побачивши на одному з сайтів оголошення про продаж дров за дуже вигідною ціною, не змогла оминути його увагою. Однак, як виявилось у подальшому, це була шахрайська пастка. Жінку не насторожили ані надзвичайно привабливі умови продажу дров, ані необхідність повної передоплати за товар. Тож, лише перерахувавши усю суму грошей на вказаний шахраями номер банківської картки та не отримавши бажаний товар, вона здогадалась, що її одурили.

В поліції за вказаним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, та встановлюють особи аферистів.

Правоохоронці ж вкотре закликають громадян до обачності та розумної обережності під час спілкування з невідомими телефонними співрозмовниками. А під час покупки через мережу Інтернет не слід погоджуватися на будь-яку передоплату. Якщо продавець наполягає – краще відмовитися від покупки, якою б привабливою не була ціна. Адже низька вартість і внесення авансу – це найперші ознаки того, що оголошення розмістив продавець неіснуючого товару. Краще знайти іншу пропозицію з більш реальною ціною, і домовитися про оплату покупки по факту її отримання. Ваша обачність – це запорука Вашої безпеки та збереження Ваших заощаджень!

Джерело: Відділ комунікації поліції Сумської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *