На Сумщині викрили групу, яка виготовляла фальшиві документи

На Сумщині викрили групу, яка виготовляла фальшиві документи

Група із трьох осіб із Сумщини підозрюється у тому, що займалась оформленням фальшивих документів, у тому числі й для безперешкодного перетину іноземцями державного кордону України. Під час обшуку СБУ вилучили документи, які мали ознаки підробки.

За даними слідства, 32-річна жителька Києва, маючи досвід роботи у митній та міграційній сферах, сприяла зацікавленим особам у незаконному переправленні через державний кордон. До злочину жінка залучила свого чоловіка та жителя м. Ужгород, який безпосередньо виготовляв підроблені документи. Обвинувачені підшукували клієнтів у мережі Інтернет, де розміщували відповідні оголошення.

Зокрема, до обвинуваченої звернувся житель Сумщини із проханням оформити документи для виїзду двох громадян Іраку до країн Європейського Союзу. За 75 тис. грн замовник отримав необхідні підроблені документи високої якості.

Злочинну діяльність організованої групи було припинено 27 серпня 2020 року співробітниками Служби безпеки України. Тоді під час обшуків за місцем проживання затриманих вилучили документи, які мають ознаки підробки, голографічні елементи захисту, велику кількість печаток українських державних установ та офіційних представництв іноземних держав, а також обладнання для виготовлення документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *